Momenteel gaat bijna alle aandacht naar de coronacrisis, je zou bijna vergeten er meer in het leven is. Zo schreef ik vorige week over het begin van de lente (klik hier voor het artikel) en bij het begin van een nieuw seizoen, is het ook weer tijd voor een nieuw invulling van de capsule wardrobe.
Ik vind de capsule wardrobe voor de lente vaak een beetje er tussenin hangen: je hebt kleding nodig voor de frissere dagen, maar ook mouwloze topjes doen het ook al goed.
In deze capsule heb ik veel items die jullie al een paar keer voorbij hebben zien komen.
Vaak wordt van items gezegd dat je bij aanschaf zou moeten bedenken: Kan/ga ik dit item minimaal dertig keer dragen? Nou, er zijn items bij die ik, denk ik, zeker vijftig keer heb gedragen.
Dat geldt o.a voor de rood/wit gestreepte top met lange mouwen (2018), de blauwe jas (najaar 2017) en de donkerblauwe sjaal (ik denk dat ik die al een jaar of tien heb, misschien wel langer).
Ik heb deze keer voor een gemakkelijke capsule wardrobe gekozen met weinig items, maar onderling allemaal te combineren.
Mijn items:
3 broeken (lichtgrijs, beige en zwart)
3 shirts met lange mouw (rose/donkergrijs, lichtrose, rood/wit)
4 blouses (multicolor, offwhite/camel, lichtblauw,wit)
3 shirts korte mouw (2 x wit, 1 x blauw/wit)
2 rokjes (zwart)
2 jassen (donkerblauw en beige)
2 paar schoenen (zwart en beige)
1 pak (lichtgrijs)
1 colbert (camel)
Zoals altijd reken ik accessoires niet mee in de telling van het aantal items, net als sokken en panty’s.
In een apart artikel zal ik delen welke outfits ik in een hele week heb gedragen. Outfits die ik met de items heb samengesteld uit deze capsule wardrobe.
Oh leuk! Ben benieuwd!
LikeLike
Dankjewel voor jouw reactie. Ik zal in OOTD’s laten zien welke combinaties ik met deze items kan maken.
LikeGeliked door 1 persoon
Superleuke stuks! Daar kan je echt wel veel mee variëren. Kei toffe blogpost! 💕💕
LikeGeliked door 1 persoon