Handen wassen

Een tijdje geleden kreeg ik een mail van de firma Seepje met de vraag
of ik voor een bepaald bedrag een nieuw product wilde aanschaffen. In de mail werd niet verteld wat het was, maar het zou € 3,49 kosten.
Ik heb het geld overgemaakt en een paar dagen later sloot de termijn van aanmelden.
Tja, en dan ga je je afvragen wat je voor dat geld zou hebben gekocht.
Uiteindelijk werd er een plat pakketje bezorgd met….
RICOH IMAGING
twee flesjes handzeep.
Zoals we van producten van Seepje gewend zijn is alles op basis van eerlijke en natuurlijke ingrediënten en in een verpakking van gerecycled plastic.
Er zat een grote sticker bij die je bij de kraan op de muur kon plakken om zo aan te geven dat de wastafel/gootsteen vanaf dat moment een handwas-spot was.
Leuke actie, maar wat nog leuker is, is het product. Heerlijke geuren en een zachte zeep die je huid niet uitdroogt.
Het eerste flesje die we gebruikt hebben was die met eucalyptus/rozemarijn en nu staat de versie met lavendel/tonka nog bij de kraan.
De flesjes bevatten 300 ml handzeep en bestaan voor 97% uit Nederlands gerecycled plastic.  De basis van de handzeep is, net als alle andere Seepje-producten,  de schil van de Sapindus vrucht. De ingrediënten zijn voor 100% van natuurlijke oorsprong.
Klein minpuntje is de grote hoeveelheid zeep die je met één pompje op je handen krijgt. Dit is echter op te lossen door een elastiekje om het pompje te draaien. Zo kun je toch weer iets langer met één flesje doen.
Wil je eerst meer informatie over het bedrijf, de filosofie of de ingrediënten? Kijk dan op de site http://www.seepje.nl (klik HIER voor de link)
Ik heb al vaker de producten van Seepje gereviewed.
Ik zal de artikelen hieronder linken.
Review soapnuts
Mijn huis schoon met…
Nieuws uit de supermarkt
Ook uit bovenstaande artikelen blijkt wel dat ik de producten van Seepje waardeer. Bovendien onderschrijf ik hun doelstellingen en filosofie.
Hebben jullie de handzeep van Seepje al geprobeerd? Ook zo enthousiast?
Bij Albert Heijn wordt de handzeep van Seepje verkocht voor € 3,49 per flesje.

Ik wens jullie een goed weekend. MJ

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s