Nog 1 dag….
Morgen is het 15 maart, de dag van de landelijke verkiezingen. De afgelopen weken hebben politici zichde blaren op de tong gepraat om ons te overtuigen waarom we nou juist op hun partij zouden moeten gaan stemmen.
We hebben in de diverse debatten allerlei standpunten voorbij horen komen en was er heel summier aandacht voor het klimaat en de klimaatverandering.
Gelukkig zijn er wel al tastbare resultaten geboekt, denk aan het verbod op gratis plastic tasjes. Maar hoe kun je op een groene, ‘milieuvriendelijke’partij stemmen als deze cruciale onderwerpen eigenlijk geen onderwerp van debat zijn geweest?
Wereldwijd worden er klimaatverdragen gesloten, zijn bedrijven bezig om duurzamer te werken en proberen particulieren hun stukje van de wereld schoon te houden voor de wereld van morgen.
Om toch een beeld te krijgen hoe belangrijk het klimaat, de circulaire economie e.d. zijn voor de politieke partijen is er een overzichtelijke kieswijzer Duurzame Economie. (www.duurzaambedrijfsleven.nl)